Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки.
Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови \"Англолендія\". Драматизація казки.

Поділитися новиною:

Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки.

4 травня 2017 року в дошкільному навчальному закладі №10 відбулася інсценізація казки «Червоний капелюшок» на англійській мові.

Загальновідомо, що всі діти полюбляють казки. Казка – це невичерпне джерело народної педагогіки. Використання казки на заняттях з англійської мови допомагає дітям:  зняти втому (виконує функцію релаксації);  розвивати навички аудіювання й фонематичний слух дітей;  закріпити вживання мовних зразків;  розширити іншомовний словник дітей.
4 травня  2017 року в дошкільному навчальному закладі №10 відбулася інсценізація казки «Червоний капелюшок» на англійській мові. Учасники гуртка «Англолендія» під керівництвом педагога  з навчання англійської мови Повелиці Ольги Володимирівни чудово виконували свої ролі. На захід були запрошені батьки вихованців.

Особливо актуальним є вивчення іноземних мов на сучасному етапі розвитку суспільства. Володіння іноземною мовою – це природна потреба дітей та їхніх батьків, які живуть у багатомовному полікультурному світі.

Тому всі ми прагнемо створити найсприятливіші умови та дати хороший старт своїм малюкам. Адже так хочеться, щоб в житті вони стали духовно, морально та інтелектуально розвиненими особистостями, самодостатніми, гармонійними та успішними людьми.

У нашому ДНЗ, відвідуючи гурток «Англолендія» діти мають можливість вивчити англійську мову починаючи з п’ятирічного віку, оскільки цей вік є оптимальним для засвоєння мов. Мовленнєвий апарат у дітей дуже гнучкий, вони легко наслідують звуки та звукосполучення рідної та нерідної мов. Вони вкрай чутливі до вимови та особливо сприйнятливі до фонетики та інтонації мовлення. Вже у шкільному віці вони дещо втрачають, попередню здатність легко й точно відтворювати звуки іноземної мови.

Заняття проходять в ігровій формі - це сюжетно - рольові ігри, інсценівки, театралізовані покази, використовуються цікаві дидактичні матеріали, велика кількість ігор і посібників для навчання англійської мови.

Діти в цьому процесі беруть активну участь, їм дуже подобається, адже специфікою даного віку є те, що вони більш активно проявляють себе саме в ігровій діяльності.

Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки. Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки. Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки. Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки. Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки. Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки. Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки. Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки. Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки. Альбом: Звіт роботи гуртка з навчання англійської мови "Англолендія". Драматизація казки.
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/6048 | Переглядів: 53Дата публікації: 14:05 05.05.2018