Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості.
Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості.

Поділитися новиною:

Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості.

Так в ДНЗ №10 плануються різноманітні форми самопрезентацій своїх успіхів. Одна з них, досить розповсюджена це - День відкритих дверей, яка дає змогу усім, хто цим переймається, ознайомитись з життям, діяльністю, планами навчального закладу.

З метою залучення батьків до навчально-виховного процесу, активної співпраці у вихованні  та навчанні дітей, підвищення уваги до потреб своєї дитини, формування педагогічної свідомості батьків, підвищення іміджу вікової групи 25 квітня 2018 року у ІІ молодшій групі №5 проходив  День відкритих дверей за темою: «Створення позитивного мікроклімату на заняттях  як одна зі складових результативного навчання дітей».

        У рамках заходу вихователь Борова Л.А.  запропонували батькам відвідати відкриті заняття з логіко-математичного розвитку та англійської мови (звіт роботи гуртка).

Діти старанно і зосереджено працювали на заняття, демонструючи батькам свої досягнення.

         Під час такого заходу з'являється можливість встановити між педагогом та батьками доброзичливі відносини. Показати, що в групі створено комфортне середовище для успішного розвитку малюків.

Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості. Альбом: Відкрита і прозора діяльність дошкільного закладу викликає довіру у батьківської громадськості.
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/5941 | Переглядів: 62Дата публікації: 12:27 25.04.2018