Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відкрите заняття для батьків
Відкрите заняття для батьків

Поділитися новиною:

Відкрите заняття для батьків

Ми працюємо за гаслом: «Двері дошкільного закладу повинні бути завжди відкриті для батьків».Стало вже традицією проводити в нашому дитячому садочку відкриті заняття для батьків. Ось і 17 квітня, в теплий, сонячний день вихователь ІІ молодшої групи Долбіна Лариса Олександрівна запросила батьків у гості.

Вони з задоволенням відгукнулися на запросини. Батьки яким цікаве життя дітей в дитячому садку  мали змогу переглянути заняття з логіко-математичного розвитку. Матусі та татусі з задоволенням спостерігали за досягненнями своїх дітей, в кінці  висловили слова подяки вихователям групи та помічнику вихователя за гарний настрій в групі, за те, що діти з радістю ідуть до дитячого садочка,  за їх не легку працю. 

Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків Альбом: Відкрите заняття для батьків
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/5846 | Переглядів: 58Дата публікації: 10:06 18.04.2018