Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Подорож казками триває!
Подорож казками триває!

Поділитися новиною:

Подорож казками триває!

Народні казки доступні дітям уже з раннього віку як за умов родинного виховання, так і в дошкільному закладі. Завдяки казці дитина пізнає світ не тільки розумом, а й серцем, відкликається на події та явища навколишнього життя, висловлює ставлення до них. Початкове духовне виховання дитини відбувається також у казці. Так, 3 квітня 2018 року вихователь групи раннього віку Козир Марина Іванівна запропонувала своїм маленьким вихованцям розіграти свою улюблену казку «Ріпка». Діти із задоволенням залучилися до драматизації та розіграли казочку.

Психологами доведено, що дошкільник надзвичайно активний у сприйманні казки. Нам не доводилось зустрі­чати абсолютно пасивних та байдужих дітей до змісту казки. Слухаючи казку, діти постійно переривають хід розповіді, втручаються в події, звертаються з запитання­ми, намагаються допомогти казковим героям.

Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває! Альбом: Подорож казками триває!
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/5745 | Переглядів: 53Дата публікації: 08:14 06.04.2018