Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Канікули в садочку!
Канікули в садочку!

Поділитися новиною:

Канікули в садочку!

На відміну від школярів, дошкільнята під час канікул відвідують дитячий садок, але звичні навчальні заняття в цей час не проводяться. Зате проходять розважальні заходи, які дозволяють дітям відволіктися від процесу навчання, поліпшити стан здоров’я, задовольнити потребу у самовираженні й спілкуванні з однолітками, проявити творчі здібності.

Кожен з  днів канікул був тематичним, тобто присвячений певній темі:

Весняна казка. Казка… Як багато доброго, таємного, цікавого зберігає в собі це слово.    Відбулася зустріч дітлахів з казкою.  Діти із задоволенням пригадували казкових персонажів, брали участь в інсценізації уривків.

Умілі ручки. Дошкільнята мають змогу проявити свої творчі здібності.

Ми зі спортом дружимо. Найкращий відпочинок – це активний відпочинок.

Гра – це найкраще, що є в житті дитини. За допомогою гри дитина робить перші кроки до входження в соціум.

День сміху приніс багато радісних емоцій нашій малечі.

Кожен день  вихователі груп намагалися зацікавити дітей  розвитком режисерських ігор, навчали проводити дозвілля, пропонували різноманітні дидактичні і рухливі ігри, планували ігри – драматизації, щоб діти набиралися сил, здоров’я, хорошого настрою!

Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку! Альбом: Канікули в садочку!
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/5658 | Переглядів: 142Дата публікації: 21:18 28.03.2018