Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Свято Масляної
Свято Масляної

Поділитися новиною:

Свято Масляної

Вже стало традицією в садочку проводити кожного року свято Масляної. Не став виключенням і цей рік. 16 лютого 2018 року в садочку пройшло свято Масляної.

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Саме завдяки таким святам педагоги  ЗДО  навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує. 

Вже стало традицією в садочку проводити кожного року   свято Масляної. Не став виключенням і цей рік. 16  лютого  2018 року  в садочку пройшло свято  Масляної. Розпочалося свято спортивними змаганнями. Потім увесь дружний  колектив та малюки вийшли на подвір’я дитячого садка. Свято текло дзвінкою весняною річкою, веселилося і сміялося. Не можна було встояти на місці від пісень та іскристого таночка. Діти  співали пісні про весну, водили хороводи.

І звичайно ж, яка Масляна без символічного спалення ляльки. Вона, яскрава й колоритна, зроблена з дерева та соломи, спалахнула й згоріла швидко, немовби ознаменовуючи швидкий відступ Зими та прихід Весни-красуні.      

А оскільки Масляна приходить не з пустими руками, а з млинцями масляними, то під веселу українську народну музику господиня Масляна пригостила всіх учасників святкування приготовленими млинцями, ­жовтими, круглими, гарячими, як сонце.

 Уся Масляна – неймовірне дійство, яке кожному її учаснику запам’ятається на весь рік. Дорослі та малята були в захваті від свята, до груп пішли в веселому настрої.

Ось таку увагу приділяє колектив садочку для збереження звичаїв і традицій українського народу. Зернинки добра і любові, які сіють творчі вихователі в душі малят і їхніх батьків будуть з радістю і вдячністю проростати в серцях і передаватимуться в майбутні покоління.

Розпочався відлік часу до початку весни. Масляна відбулася – весна розпочалася! Нехай весна прийде до всіх нас з любов’ю, добром і  Миром!!!

Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної Альбом: Свято Масляної
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/5249 | Переглядів: 186Дата публікації: 21:18 16.02.2018