Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Семінар для медичних сестер
Семінар для медичних сестер

Поділитися новиною:

Семінар для медичних сестер

30 січня 2018 року в закладі пройшов семінар для медичних сестер міста Куп'янська за темою «Роль медичної сестри в організації харчування».

Тема їжі завжди була і залишиться актуальною, оскільки здорове харчування для дітей - запорука загального здоров'я, активності та гарного настрою.

Змістом Базового компоненту дошкільної освіти визначено освітні лінії, що забезпечують набуття дитиною певних знань, умінь та навичок. Найважливіші з них - це знання основних чинників збереження і зміцнення власного здоров’я, вироблення звички до здорового способу життя. Раціональне харчування дітей є необхідною складовою частиною фізичного та психічного здоров’я. Особливо важливе значення має його правильна організація.  

Як же побудувати та вдосконалити систему роботи дошкільного закладу щодо правильної організації харчування дітей?

На семінарі для медичних сестер колектив закладу поділився досвідом роботи з даного напряму.

Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер Альбом: Семінар для медичних сестер
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/5041 | Переглядів: 115Дата публікації: 15:39 30.01.2018