Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Пізнавальна екскурсія на харчоблок
Пізнавальна екскурсія на харчоблок

Поділитися новиною:

Пізнавальна екскурсія на харчоблок

Для вихованців старших груп 18 грудня 2017 року була організована екскурсія на харчоблок садочка. Таїнства приготування сніданків і обідів відбувається саме тут.

Перед екскурсією з дітьми було проведено інструктаж щодо правил безпечної поведінки на кухні. 

Кухарі Зоя Анатоліївна, Ірина Вікторівна розповіли про свою професію, познайомили дітей з приміщенням  та обладнанням, який  необхідний їм в роботі.  Діти побачили, які кухонні предмети, машини і посуд використовуються для приготування різних страв.  Кухарі розповіли малюкам про процес приготування смачних і дуже корисних страв.

Також діти познайомилися з комірником Валентиною Миколаївною, яка розповіла де зберігаються продукти перед тим, як потраплять до кухарів.

Діти слухали дуже уважно і з цікавістю розглядали предмети на кухні.  Їм дуже сподобалася розповідь працівників харчоблоку про свою працю. 

Діти подякували за смачні супи, котлети і булочки.  Дуже цікавою та пізнавальною стала екскурсія на харчоблок.  Вона викликала у дошкільнят масу позитивних емоцій. 

У групі діти закріпили свої знання, пограли в ігри, познайомилися з корисною та шкідливою їжею, дізналися про вплив їжі на ріст і розвиток організму.

 

Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок Альбом: Пізнавальна екскурсія на харчоблок
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/4924 | Переглядів: 186Дата публікації: 20:47 18.01.2018