Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Святкуємо Різдво!
Святкуємо Різдво!

Поділитися новиною:

Святкуємо Різдво!

Однієї чудової зимової ночі на небі засяяла чарівна яскрава зірка. Вона повідомила, що на землі народився Син Божий - Ісус Христос, який врятує світ від зла, подарує всім людям радість, любов та надію.

Щороку ми святкуємо Різдво  Христове  - велике християнське свято. В цей день співають колядки, їдять запашну кутю. Не забувають навчати і шанувати звичаї українського народу і в нашому дошкільному закладі.

Сьогодні, в закладі святкували Різдво! Діти  з задоволенням приймали участь в театралізованих дійствах, танцювали, декламували вірші, співали колядки. І як годиться не обійшлося без гостинців, смачних вареників. Діти та дорослі отримали невичерпне задоволення та радість.

 

Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво! Альбом: Святкуємо Різдво!
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/4911 | Переглядів: 136Дата публікації: 16:58 17.01.2018