Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука
Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука

Поділитися новиною:

Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука

Новорічні свята є одними з найщедріших, найчарівніших бо приносять багато подарунків, радості дітворі і дорослим, здійснюють всі заповітні мрії і бажання дітлахів. І саме, 28 грудня 2017 року діти пільгових категорій (діти-інваліди, сироти, діти ЧАЕС, діти батьки яких є учасниками АТО) отримали солодкі подарунки від народного депутата Віктора Миколайовича Остапчука.

Ми щиро, сердечно дякуємо за подарунки до Святого Миколая про які подбав Остапчук Віктор Миколайович.  Бажаємо Вам міцного здоров’я, витримки і усіляких гараздів у новому році. Нехай це свято наповнить ваш дім щастям, теплом та коханням. А ваше життя зробить яскравим! Зі святом!

 

Альбом: Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука Альбом: Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука Альбом: Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука Альбом: Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука Альбом: Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука Альбом: Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука Альбом: Подарунки від народного депутата В.М. Остапчука
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/4795 | Переглядів: 128Дата публікації: 14:18 29.12.2017