Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В гості до новорічних іграшок.
В гості до новорічних іграшок.

Поділитися новиною:

В гості до новорічних іграшок.

Новорічні іграшки – символ найулюбленіших сімейних свят – Нового Року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років. Скоро Новий Рік і ми вирішили з дітьми відправитися в гості до ялинкових іграшок!

22 грудня діти старших груп разом з вихователями відправилися в незвичайну екскурсію на фабрику ялинкових іграшок «Корал декор», де стали свідками справжнього дива, виготовлення ялинкових іграшок.

Наша екскурсія на фабрику ялинкових іграшок – це справжнє диво! Ми самі побачили, як з простої скляної трубки видувається куля, а потім стає сріблястою. Ну, а розписують іграшку справжні художники-декоратори. Це справжні шедеври мистецтва, які захоплюють і нікого не залишають байдужим.

Уявіть, скільки задоволення отримали наші малюки!

 

Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок. Альбом: В гості до новорічних іграшок.
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/4733 | Переглядів: 119Дата публікації: 12:08 24.12.2017