Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
День Святого Миколая у дитячому садку.
День Святого Миколая у дитячому садку.

Поділитися новиною:

День Святого Миколая у дитячому садку.

Настав чарівний і довгоочікуваний день - день Святого Миколая. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання ...

День Святого Миколая, найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. 

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Така казка завітала і в наш дитячий садок. Так, 19 грудня завітав і до наших малюків Св. Миколай.

Дошкільнята у віршах та піснях попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини. На прикінці свята Св. Миколай роздав діткам подарунки, солодощі та пожав усім міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя.

Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов'ю.

Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку. Альбом: День Святого Миколая у дитячому садку.
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/4675 | Переглядів: 126Дата публікації: 12:54 19.12.2017