Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Тематичне вивчення
Тематичне вивчення

Поділитися новиною:

Тематичне вивчення

Підкреслюючи провідну роль гри в житті дитини, науковці називають її вищою формою дослідження навколишнього світу, а також основою людської культури.

Гра для дошкільняти - зовсім не забава, у ній малюк переживає різноманітні емоції, задовольняє потребу в дії, закріплює знання і пізнає нове, набуває соціального досвіду, засвоює морально-етичні норми. У грі малюк живе і різнобічно розвивається, хоча сам про це й не здогадується, захоплений ігровим процесом і спілкуванням з дорослими та однолітками.

З грою дитину ознайомлює дорослий, тому він має створити всі умови для вільного творчого розгортання ігрової діяльності та посприяти повноцінному розвитку в ній кожної дитини. Не маючи ігрового досвіду, дитина не має можливості навчатися самостійно визначати мету своєї діяльності та планувати її.

Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення Альбом: Тематичне вивчення
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/4285 | Переглядів: 83Дата публікації: 22:37 20.11.2017