Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11
Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11

Поділитися новиною:

Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11

17 листопада 2017 року вихователі дитячого закладу переглянули відкритий урок в 1-А класі ЗОШ №11

Вступ до школи – особливий момент у житті дитини. Це новий етап у розвитку малюка: нові форми діяльності, новий стиль відношень з однолітками та дорослими, фізіологічні перебудови. Як зробити так, щоб цей процес не травмував дитину? Допоможе в цьому тісна співпраця працівників школи і ДНЗ.

Часто у роботі вчителя і вихователя відсутній взаємозв’язок, узгодженість. У процесі своєї діяльності вихователь виявляє готовність дитини до навчання у школі, здібності розумової діяльності, стан мови і особливості їх соціального розвитку. Учителю без цієї інформації неможливо здійснювати ефективний педагогічний вплив на дитину. Сумісна цілеспрямована робота вихователя і вчителя дає можливість дітям, з різним рівнем розвитку почувати себе комфортно у початковій школі, рухатися у своєму темпі. Програма наступності дошкільного і шкільного навчання допомагає забезпечити ефективний поступовий розвиток дитини, його успішний перехід на наступну ступінь навчання.

Між ДНЗ №10 «Теремок» та ЗОШ №11 вже давно існує тісний взаємозв’язок. Кожного року відбуваються спільні засідання, відвідування занять в ДНЗ вчителями та відвідування уроків в ЗОШ вихователями.

Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11 Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11 Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11 Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11 Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11 Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11 Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11 Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11 Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11 Альбом: Взаємовідвідування уроків та занять в ДНЗ №10 та ЗОШ №11
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/4261 | Переглядів: 176Дата публікації: 08:15 20.11.2017