Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Випускні свята
Випускні свята

Поділитися новиною:

Випускні свята

В нашому дошкільному навчальному закладі пройшли випускні свята. І хоч це і прощальні свята, але дуже добрі, веселі і душевні.

Свято випуску – це найбільш очікувана, найзворушливіша, найвеселіша й водночас найсумніша подія в дитячому садочку. Свято, на якому  можна побачити радісні усмішки, і щирі сльози. Всі чекають його з нетерпінням і готуються до нього заздалегідь.

Під час свята маленькі випускники показали присутнім віртуозне виконання пісень, віршів, танців та пообіцяли ніколи не забувати своїх вихователів та друзів.

Багато теплих слів було сказано в цей день на адресу випускників та їх батьків, адміністрації та усім працівникам закладу, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо щирих, розумних, а найголовніше - здорових дітей, дітей зі своїми мріями й уподобаннями. 

Усі присутні на святі бажали діткам щасливої дороги в доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання в школі. А вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

Після закінчення свята майбутні першокласники отримали заслужені дипломи і подарунки, а потім відправилися на вулицю випускати в небо кулі.

Попереду школа - шкільні радощі, шкільні товариші, дзвінки, прописи з букварями, перші труднощі, відповіді у дошки, оцінки і домашні завдання. Попереду них чекає ще багато нового, цікавого, захоплюючого, але це свято вони запам'ятають на все життя. Останнє свято дитинства.

Бажаємо нашим майбутнім школярам, щоб у їхніх серцях залишилися найкращі спогади про дитячий садок, про цікаві подорожі у світ непізнаного, нерозгаданого, дивовижні відкриття.  Щасти Вам у Країні знань!

З величезним жалем ми розлучаємося не лише з дітьми, але і з їх батьками.

Дорогі батьки! Спасибі Вам за Ваших дітей!

Здоров'я Вам, удачі і благополуччя!

 

Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята Альбом: Випускні свята
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/3022 | Переглядів: 182Дата публікації: 12:28 29.05.2017