Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
"Теремок" святкує 40 річний ювілей!
\"Теремок\" святкує 40 річний ювілей!

Поділитися новиною:

"Теремок" святкує 40 річний ювілей!

Перший День відкритих дверей святкового тижня

Радісною подією став перший день відкритих дверей святкового тижня, присвяченого ювілею дитячого садочка. Рів­но 40 років тому (у 1976 році) ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудо­ва­ного дитсадка, а оче­нята почали звикати до диво­виж­ного світу, де оселилося без­турботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — випускники приводять вже своїх дітей в садок, мабуть і онуків приведуть.

Сам же дитсадок, який нині налічує 10 груп, які відвідують 229 дошкільнят, розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучас­ними, затишними і теплими кімна­тами, зручними меблями, казко­вими майданчиками, розмаїттям ігра­шок та пізнавальних ігор. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Утім, найбільшою гордістю за­кладу є його працівники: завідувач, методист, ви­хователі, помічники вихователів, пси­холог, логопед, музичні керівники, інструктор з фізичної культури, ме­дичні сестри, кухарі, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихован­ців і їхній повноцінний розу­мовий і фізичний розвиток. Вони своєю тур­ботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного,- і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Всі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям і про них можна сказати такі слова:

Вони до діточок приходять не на службу,
На добру зустріч з нашим майбуттям.
Вони несуть щодня любов і дружбу
І просто віддають своє життя!

Ювілей - час підбиття підсумків, роздумів про досягнення, успіхи, плани на майбутнє. За ці роки дитячий садок пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази.

Святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей "Теремка" - це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм, сьогодні, і зустрічав наш дитячий садок свій ювілей  та приймав поздоровлення від батьків та дітей оригінальними стінівками.   

 

 

Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей! Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей! Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей! Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей! Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей! Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей! Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей! Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей! Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей! Альбом: "Теремок" святкує 40 річний юбілей!
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/2729 | Переглядів: 207Дата публікації: 21:09 24.04.2017