Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Виставка "Дари природи рідного краю"
Виставка \"Дари природи рідного краю\"

Поділитися новиною:

Виставка "Дари природи рідного краю"

Кожної осені у нашому садочку стало традицією проводити виставку осінніх квіткових композицій та поробок з природного матеріалу

На виставці були представлені оригінальні композиції  з насіння, гарбузів та патисон, картоплі, моркви і буряку, різні шишки, листочки, квіти та гілочки. Роботи виконувалися в різних техніках: аплікація,  моделювання, букети, панно тощо. Поробки та букети були цікавими, відповідали заданій темі. Педагоги, батьки, діти творчо поставилися до виконання завдання.

Адже діти повинні фантазувати не тільки у дитячому садку, але і вдома разом з батьками. Природний матеріал - найдоступніший, самий безпечний і самий цікавий матеріал для творчості дітей.

Виставка вийшла дуже гарна, багато цікавих поробок, зроблених талановито і з любов’ю. Дуже складно було вибрати кращі, бо кожна гарна і по-своєму неповторна.

Дякуємо вам, любі батьки, за таку активність, творчість, любов до прекрасного, до своєї рідної природи і до своїх дітей!

Творчих вам думок, натхнення, щоб ваша фантазія і творча уява ніколи не закінчувались, а лише збільшувались і давали вам наснаги і бажання творити!

Дивіться нашу виставку у фотогалереї!

Альбом: Виставка "Дари природи рідного краю" Альбом: Виставка "Дари природи рідного краю" Альбом: Виставка "Дари природи рідного краю" Альбом: Виставка "Дари природи рідного краю" Альбом: Виставка "Дари природи рідного краю" Альбом: Виставка "Дари природи рідного краю" Альбом: Виставка "Дари природи рідного краю" Альбом: Виставка "Дари природи рідного краю" Альбом: Виставка "Дари природи рідного краю"
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/1586 | Переглядів: 126Дата публікації: 20:40 01.11.2016