Завідувач

Бондаренко Анжела Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Тиждень української писемності та мови
Тиждень української писемності та мови

Поділитися новиною:

Тиждень української писемності та мови

З 07 по 11 листопада в нашому садочку проводився Тиждень української писемності та мови

В усіх вікових групах протягом тижня проводилися цікаві тематичні заняття, розваги, зустрічі з героями українських народних казок, свята народної гри тощо. Завершальним етапом стало Свято рідної мови, яке проведено за участю дітей старших та середніх груп.

Це свято було присвячено її величності Українській мові, щоб ще раз підкреслити, що те, чим ми повсякденно користуємося, є справжнім дивом, великим і прекрасним.

Мелодійна, ніжна, солов’їна – не вистачить слів, аби описати нашу рідну українську мову. Саме вона втілює в собі український характер, історію та душевну міць, звичаї і традиції, розум і багатющий досвід поколінь, ніжну красу і силу душі людської. І це так, бо, як сказав Володимир Сосюра: «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ».

Альбом: Тиждень української писемності та мови Альбом: Тиждень української писемності та мови Альбом: Тиждень української писемності та мови Альбом: Тиждень української писемності та мови Альбом: Тиждень української писемності та мови Альбом: Тиждень української писемності та мови
Web-адреса: dnz10.kupyansk.info/news/id/1582 | Переглядів: 199Дата публікації: 20:31 11.11.2016